У Львові відлякуватимуть птахів від летовища

15:10 9 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lvivpost.net

У Львівській міськраді спільно з керівництвом аеропорту й компаній, які здійснюють вивезення ТПВ, опрацьовують питання безпеки летовища і скупчення птахів неподалік нього.

Про це повідомили в середу, 9 жовтня, у Львівській міськраді. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ми вже це питання проговорили з керівником аеропорту, ми переговорили з компаніями, які ведуть свою діяльність в ореолі двох-трьох кілометрів. Важливо, щоб мінімізувати ризики, бо будь-яка птаха, яка злітає з будинку, може стати причиною аварійної ситуації для літака».

Андрій Садовий також розповів: «Міська перевантажувальна станція знаходиться на віддалі 2,5 кілометра, там є щоденна і якісна робота, проблем там немаєх. Є компанія «АВЕ», яка має свою перевантажувальну станцію, ми вже разів сім переносили їм термін. Вони повинні свою перевантажувальну станцію розмістити на території області, бо вони обслуговують навколишні містечка. Там має бути порядок і там не повинно бути жодних птахів. Якщо вони цього будуть дотримуватись, то ми мінімізуємо будь-які ризики».

Міський голова також повідомив: «Важливо також, щоб летовище закупило сучасне обладнання, щоб вони закупили прилади, які відлякують тварин, бо сьогодні в світі створені прекрасні ноу-хау, які треба впроваджувати у Львові. Коли директор аеропорту вийде з відпустки, ми проведемо робочу нараду і все це фіналізуємо. Якщо буде потрібна експертна чи фінансова підтримка з боку міста, ми допоможемо. Я вже сьогодні хочу звернутись до усіх, хто може порадити найбільш сучасні засоби, які можна застосовувати на летовищах для відлякування птахів – подайте цю інформацію, щоб летовище володіло найбільш сучасним обладнанням».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:50 24 лютого 2020 р.

У Львові обвалилася стіни новобудови

У понеділок, 24 лютого, близько 09:45 у Львові обвалилася стіна у новобудові – торгово-офісному будинку на вулиці Героїв УПА.

Рубрика: Ситуації