У Львові відкриють Центр соцпідтримки

13:00 2 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 2 жовтня, в департаменті гуманітарної політики ЛМР відбулося розширене засідання Львівської міської спостережної ради Українського фонду соціальних інвестицій у межах впровадження мікропроекту щодо створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб, осіб з числа дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у вівторок, 2 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб облаштовують Львівська міська рада спільно з Українським фондом соціальних інвестицій на вулиці Угорській, 2а (праве крило). У Центрі, окрім тимчасового проживання, надаватимуть юридичну та психологічну допомогу, фахівці допомагатимуть шукати роботу. Зараз триває активний завершальний етап робіт».

«Сьогодні під час засідання обговорили ключові моменти завершення реалізації проекту, який втілювали за кошти УФСІ та ЛМР, а також стан справ щодо завершення підготовчих робіт до поселення мешканців, терміни відкриття об'єкту. Участь в засіданні взяли представники Львівської міської ради, Українського фонду соціальних інвестицій та громадськості», – поінформували також у міськраді.

«Центр розрахований на 90 ліжко-місць. Зокрема, 10 місць передбачено для дітей з числа сиріт, а близько 80 – для внутрішньо переміщених. Також тут буде кімната для прання, харчоблок (для самообслуговування), санвузол, душова кімната, пристосована для людей з інвалідністю, каплиця, кімнати для тренінгів, семінарів, майстер-класів тощо. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. гривень», – повідомили також у прес-службі ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу