У Львові відкриють два регіональні підрозділи Центра надання адміністративних послуг

12:40 27 квітня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, депутати прийняли позитивне рішення щодо питання надання виконавчому комітету ЛМР в оренду нежитлових приміщень на вулицях Костя Левицького, 67 та Івана Виговського, 32а.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 квітня, «Щоденному Львову»:

«23 квітня 2015 року на сесії міської ради прийняли позитивне рішення щодо питання надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вулицях Костя Левицького, 67 та Івана Виговського, 32а. В цих приміщеннях будуть розміщуватися регіональні підрозділи Центру надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, що у зв’язку з прийняттям розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р, державні органи виконавчої влади теж повинні надавати адміністративні послуги через Центр надання адміністративних послуг. Це, зокрема, послуги Головного управління юстиції, Головного управління міграційної служби України, Державного земельного агентства, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Держгірпромнагляду України, Головного управління Держсанепідслужби, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, в тому числі дозвільних органів. 

Згідно зі статистичними даними цих органів, загальна кількість відвідувачів, які щорічно звертаються за цими послугами, становить близько 200 тисяч, тобто щоденно – 700 осіб. Для забезпечення обслуговування такої кількості замовників послуг необхідне належне приміщення та умови для якісного обслуговування.

Тому для покращення умов обслуговування мешканців планується відкрити у всіх районах міста Центри надання адміністративних послуг. Управління комунальної власності розглядає усі можливі варіанти пошуку нежитлових приміщень і в інших районах міста для того, щоб було зручно та вигідно усім охочим звернутись із відповідною заявою, консультацією чи за отриманням документів у територіально найближчому Центрі надання адміністративних послуг».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу