У Львові відкрито для транспорту ще чотири вулиці (доповнено відеосюжетом)

09:00 26 грудня 2013 р.


Фото: maxpark.com

Усі вони – Гоголя, Менцинського, Наливайка та Огієнка (на світлині) – ведуть до Городоцької.

Про це повідомив сьогодні, 26 грудня, прес-службі міської ради, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. За його словами, там встановлено відповідні дорожні та інформаційні знаки.

Він також просить водіїв просять звертати на них увагу, адже організація дорожнього руху там змінено. Дослівно ж Олег Береза розповів із цього таке:

«У зв’язку з відкриттям кільці біля церкви Анни, змінена організація дорожнього руху. Тепер, щоб виїхати з вулиці Шевченка на вулицю Городоцьку, треба проїхати по кільцю. Також змінено у протилежний бік рух на вулицях Огієнка, Гоголя, Наливайка, Менцинського». 

«Також зранку, якщо буде потреба, залучимо до роботи евакуатори, аби прибрати неправильно припарковані машини, що заважатимуть руху транспорту», – додає Олег Береза.

Як інформував «ЩЛ», односторонній рух відтепер – ще на двох вулицях Львова, а відсьогодні у ньому знову працюватимуть чотири евакуатори.


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу