У Львові відкрили центр денного дозвілля літніх людей

10:45 22 вересня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Старенькі зможуть цікаво проводити час в колі однодумців-однолітків».

У прес-службі Львівської міськради поінформували в п’ятницю: «Вчора, 21 вересня, в мультицентрі «Флешк@» при Центральній міській дитячій бібліотеці на вулиці Окуневського (№3) відкрили ще один центр денного дозвілля для літніх львів’ян. Він створений для того, аби дідусі і бабусі могли соціалізовуватися, оскільки це одна з базових потреб кожної людини. Тепер старенькі зможуть цікаво проводити час в колі однодумців-однолітків у Шевченківському районі нашого міста».
У відділенні соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру розповіли: «Програма відкриття центру денного дозвілля передбачала зустріч з прекрасною поетесою та знаним адвокатом, патріоткою нашої держави Наталею Крісман. У свято Різдва Пресвятої Богородиці солістка народного самодіяльного хору «Нескорені» Слава Гунько виконала духовні пісні. Також під час відкриття виступила Любов Шумська – член Ліги Жінок України. Для літніх львів’ян українські мелодії виконав представник з УТОСу Ігор Дзвінковський під акомпанемент баяну».
Про це повідомили сьогодні, 22 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації та Шевченківським відділенням соціальної допомоги вдома Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу