У Львові відкрили новий осередок людей з інвалідністю

15:48 8 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові запрацював у будинку №45 на вулиці Роксоляни, 23 новий осередок денного перебування для осіб з інвалідністю, віком від 18 до 45 років.

Про це повідомили в понеділок, 8 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Тут молоді люди з фізичними та інтелектуальними особливостями розвитку зможуть впродовж дня отримувати соціальні послуги, вести активний спосіб життя у супроводі фахівців. Ініціативу реалізувала Львівська міська рада спільно з навчально-реабілітаційним центром «Джерело». В найближчих планах – відкрити ще два таких осередки на вулицях Хмельницького, 195 та вулиці Володимира Великого, 40».

Заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна зазначила: «Наприкінці минулого року ми розпочали роботи, і в цьому році їх завершили, облаштувавши для мікрорайону Левандівки, Залізничного району такий центр для осіб з інвалідністю. Це дуже зручно для батьків, тому що це наближено до їхнього дому, і це більш якісна послуга, бо тут є менше молодих людей. Зокрема, в цьому осередку є 11 підопічних, які з дев’ятої години ранку до п’ятої години вечора мають можливість перебувати тут.

Галина Слічна також розповіла: «Тут з молоддю працюють відповідні фахівці, тут вони мають одноразове харчування. Також ми їх супроводжуємо сюди транспортом, тобто усіх візочників маємо можливість довозити до центру. В нас дуже успішно працює такий центр на вулиці Кирилівській. За місяць-півтора ми відкриємо такий центр на вулиці Б. Хмельницького, і цього року ми також розпочнемо роботи з облаштування такого центру на вулиці В. Великого».

«У центрі працюють соціальні працівники, психологи, які проводять для молоді різноманітні заняття й терапію. І це допомагає молоді розвиватися і бути активними в житті. Діти дуже талановиті, хоча мають певні фізичні вади. Вони пишуть вірші, співають, малюють, мають заняття з бісероплетіння, вступають в дебати, орієнтуються у житті міста, держави – сидячи вдома, це не розвивається, але якщо вони є в середовищі, серед людей – то це дає свій прогрес. Вони відвідують театр, їздять на концерти, багато подорожують. Ми бачимо результат», – акцентувала Галина Слічна.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу