У Львові відбулися зміни в організації дорожнього руху

13:48 18 липня 2019 р.

  • 0
  • 1638


Фото: city-adm.lviv.ua

На перехресті вулиць Тролейбусної й Рубчака провели ремонтні роботи зі зміною організації дорожнього руху.

Про це повідомили в четвер, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради. Голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин, розповів: «Замовником робіт на перехресті вулиць Тролейбусної й Рубчака була наша адміністрація. Однак ініціатива була від управління транспорту, оскільки «Львівелектротрансу», змінив схеми виїздів тролейбусів з депо».

«Відповідно виникла необхідність провести роботи по зміні організації дорожнього руху на цьому перехресті. Тому було розроблено проект робіт, згідно з яким на вулиці Тролейбусній облаштовано тротуари, відбулося перенесення зупинок, встановлення дорожніх знаків і нанесення розмітки», – поінформував також Орест Тимчишин.

«Вартість робіт – три мільйни 200 тисяч гривень. Роботи розпочалися у травні і станом на зараз все завершено», – зазначив також голова Франківської районної адміністрації.

Директор «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід відзначив: «Найбільше до розробки і втілення проекту доклався Олег Міхновський. Згідно з проектом, на вулиці Тролейбусній з’явилися ділянки з чіткими чотирма смугами руху. Три – для руху прямо, одна – для лівого повороту на вулиці Рубчака».

«Люди з вадами зору можуть записати вулицю Тролейбусну до свого активу, адже там вистелено тактильну плитку. Також облаштовано тротуари, якісні пішохідні переходи та інше. Тепер колись безформне небезпечне перехрестя набуло логічних форм», – поінформував також Олег Шмід.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:45 22 серпня 2019 р.

У Львові натрапили на авіаційну бомбу

У четвер, 22 серпня, о 10.10 під час земляних робіт біля будинку №5 на вулиці Жасминовій у Личаківському районі Львова натрапили на застарілу авіаційну бомбу ФАБ-50.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 615

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу