У Львові відбулося громадське слухання проекту ДПТ

11:00 19 липня 2019 р.

  • 0
  • 405


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львові відбулося громадське слухання проекту детального плану території, обмеженої вулицями Зеленою, Півколо й Жасминовою.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Цей проект розроблений на підставі рішення виконавчого комітету ЛМР №614 від 8 червня 2018 року. Його замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – державний інститут проектування міст «Містопроект».

Головний архітектор проекту Петро Крупа представив його громадськості. Зокрема, він зазначив: «На цій території площею 14 га передбачається комплексна реконструкція частини колишньої промислової території в мікрорайон житлово-громадської забудови. Для завершення планувальної структури кварталу передбачається будівництво нових житлово-офісних приміщень та дитячого дошкільного закладу, а також реконструкція малоцінної забудови під об’єкти комерційного призначення».

«Зберігання автотранспорту заплановано як на відкритих стоянках, і на вільних територіях, що не забудовуються – на першу чергу, так і в підземних паркінгах – на перспективу. На території ДПТ розташований існуючий багатоповерховий паркінг та запроектовано ще один багаторівневий паркінг», – розповів також Петро Крупа.

«Завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс повідомила, що письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 5 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення», – поінформували також на порталі депутатів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 20 серпня 2019 р.

У Львові обговорять зміни до детального плану житлового району «Під Голоском»

20 серпня о 18:00 у палаці культури імені Гната Хоткевича на вулиці Кушевича у Львові розпочнеться громадське слухання проекту внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 498

17:28 20 серпня 2019 р.

У Львові померла в реанімації жінка, які збив автомобіль

Водій автомобіля 1945 року народження з Брюховичів, здійснив у вівторок, 20 серпня, о 14.30 на пішохідному переході поблизу ресторану «Кумпель» на проспекті Чорновола у Львові наїзд на невідому жінку віком близько 70 років.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 534

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу