У Львові відбулось прощання з начальником військового госпіталю Іваном Гайдою

09:22 20 червня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні Львів прощається з відомим військовим медиком Іваном Гайдою. Прощання відбувається на території військового госпіталю.

Про це пише пресслужба ЛМР.

Іван Гайда, полковник медичної служби Збройних сил України, лікар вищої категорії, начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, помер в Києві в лікарні. Покійний був інфікований коронавірусом.

Поховають відомого військового медика на Тернопільщині, на батьківщині.

Іван Гайда народився 7 грудня 1961 в с. Бариш на Тернопільщині. Був полковником медичної служби Збройних сил України, лікарем вищої категорії та начальником Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, що розташований у Львові.

Навчався в Івано-Франківському технічному училищі №1. Пізніше – на лікувальному факультеті Івано-Франківського медичного інституту та військово-медичному факультеті (Куйбишевський медичний інститут). Також мав ступінь магістра за спеціальністю «Державне управління».

У 2002–2010 роках був заступником начальника Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, опісля – начальником центру. У 2014 році йому присвоєно звання заслуженого працівника охорони здоров'я України. У 2015 році нагороджений орденом Данила Галицького.

Додамо, 18 червня від ускладнень через COVID-19 помер начальник Львівського військового госпіталю.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів