У Львові відбулася масштабна акція протесту | Новини Львова

У Львові відбулася масштабна акція протесту

17:40 21 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: day.kyiv.ua

Кількасот активістів та націоналістів взяли участь у масштабній акції протесту у Львові, присвяченій п'ятій річниці Революції Гідності.

Масштабну акцію протесту у Львові організували «Національний корпус», «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», ГО «Правий сектор», «Легіон свободи», «УНА-УНСО», Об’єднання Профспілок Львівщини та інші. Учасники акції зібралися біля будівлі Львівської обласної прокуратури, де вони виконали гімн України та розпочали свою акцію. До входу в прокуратуру вони поклали бруківку, шини, каски та палиці, які символізують Революцію Гідності.

Після цього сформувавши колону вони рушили вулицями міста. Під час руху вони з протестними вимогами зупинялися біля Головного управління Націполіції у Львівській області, Львівської міськради та Львівської облдержадміністрації. Біля кожної з цих будівель вони залишали символи революції та передавали керівникам установ листи із їхніми вимогами.

Серед основних вимог протестувальників – у найкоротший термін отримати звіт органів прокуратури й міністерства внутрішніх справ України щодо розслідування кримінальних проваджень справ Революції Гідності, а також припинити покривання злочинців, які діяли проти Майдану; припинити кримінальне переслідування громадських активістів та свідомих громадян, які викривають корупційну діяльність чиновників; припинити знищення малого та середнього бізнесу в Україні та створити сприятливі умови для їхнього існування та розвитку. Як розповіли організатори акції, вони хочуть лише, щоб відбулося торжество справедливості і винні за злочини проти українського народу були покарані. У разі не виконання їх вимог вони обіцяють розпочати безстрокову всеукраїнську акцію протесту.

Під час руху вулицями Львова учасники акції масово палили фаєра та димові шашки. Вони також вигукували гасла «Патріотизм не купити!», «Разом ми сильні» тощо.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 грудня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:03 13 липня 2020 р.

Відновити роботу дошкільних навчальних закладів, - Львівська область

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

Рубрика: Ситуації

12:12 13 липня 2020 р.

У Львові готові до відкриття дитсадки

Упродовж минулого тижня фахівці управління освіти Львівської міської ради перевіряли готовність садочків до відкриття. За цей час перевірено 102 садки та 9 освітніх закладів з дошкільним відділенням. Якщо комісія з питань ТЕБ і НС надасть дозвіл на відкриття садочків, то всі ці заклади зможуть безпечно приймати дітей.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу