У Львові відбулася конференція начальників навчальних центрів

15:00 24 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові відбулася конференція з начальниками Навчальних центрів правоохоронних органів держави.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Конференція була організована за підтримки канадської комісії «UNIFAIR». Участь у конференції взяв заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ, начальник Навчального центру Військової служби правопорядку, директор канадсько-українського проекту щодо розвитку та реформування Національної поліції України, начальник поліцейської академії Національної поліції України, командир контингенту канадсько-українського проекту щодо розвитку та реформування Національної поліції України, заступник начальника навчального центру Національної гвардії України та начальник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота».

«Мета конференції – налагодження взаємодії та координація діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації навчального процесу, зокрема вдосконалення професійної компетентності педагогічного складу, вдосконалення змісту навчання і виховання, забезпечення взаємозв’язку професійної підготовки, у тому числі вивчення і використання у навчальному процесі нових педагогічних і військових технологій, використання передового досвіду навчання та виховання», – поінформували також у ДПСУ.

«Під час брифінгу керівники презентували свої Навчальні центри, а також здобутки та досягнення. Також обмінювалися досвідом, знайомилися з інфраструктурою, навчально-матеріальною базою та навчальним процесом. На завершення учасники конференції, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на удосконалення і підвищення рівня навчального процесу, взаємодопомоги та обміну досвідом, підписали Меморандум щодо налагодження взаємної співпраці», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:58 24 лютого 2020 р.

Солеварню в Дрогобичі хочуть зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення

Дрогобицьку солеварню необхідно зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення.Таку вимогу Львівська обласна державна адміністрація скеровує сьогодні, 24 лютого, до Фонду держмайна України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу