У Львові відбулася конференція начальників навчальних центрів

15:00 24 вересня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові відбулася конференція з начальниками Навчальних центрів правоохоронних органів держави.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Конференція була організована за підтримки канадської комісії «UNIFAIR». Участь у конференції взяв заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ, начальник Навчального центру Військової служби правопорядку, директор канадсько-українського проекту щодо розвитку та реформування Національної поліції України, начальник поліцейської академії Національної поліції України, командир контингенту канадсько-українського проекту щодо розвитку та реформування Національної поліції України, заступник начальника навчального центру Національної гвардії України та начальник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота».

«Мета конференції – налагодження взаємодії та координація діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації навчального процесу, зокрема вдосконалення професійної компетентності педагогічного складу, вдосконалення змісту навчання і виховання, забезпечення взаємозв’язку професійної підготовки, у тому числі вивчення і використання у навчальному процесі нових педагогічних і військових технологій, використання передового досвіду навчання та виховання», – поінформували також у ДПСУ.

«Під час брифінгу керівники презентували свої Навчальні центри, а також здобутки та досягнення. Також обмінювалися досвідом, знайомилися з інфраструктурою, навчально-матеріальною базою та навчальним процесом. На завершення учасники конференції, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на удосконалення і підвищення рівня навчального процесу, взаємодопомоги та обміну досвідом, підписали Меморандум щодо налагодження взаємної співпраці», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу