У Львові відбулася конференція начальників навчальних центрів

15:00 24 вересня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Львові відбулася конференція з начальниками Навчальних центрів правоохоронних органів держави.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Конференція була організована за підтримки канадської комісії «UNIFAIR». Участь у конференції взяв заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ, начальник Навчального центру Військової служби правопорядку, директор канадсько-українського проекту щодо розвитку та реформування Національної поліції України, начальник поліцейської академії Національної поліції України, командир контингенту канадсько-українського проекту щодо розвитку та реформування Національної поліції України, заступник начальника навчального центру Національної гвардії України та начальник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота».

«Мета конференції – налагодження взаємодії та координація діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації навчального процесу, зокрема вдосконалення професійної компетентності педагогічного складу, вдосконалення змісту навчання і виховання, забезпечення взаємозв’язку професійної підготовки, у тому числі вивчення і використання у навчальному процесі нових педагогічних і військових технологій, використання передового досвіду навчання та виховання», – поінформували також у ДПСУ.

«Під час брифінгу керівники презентували свої Навчальні центри, а також здобутки та досягнення. Також обмінювалися досвідом, знайомилися з інфраструктурою, навчально-матеріальною базою та навчальним процесом. На завершення учасники конференції, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на удосконалення і підвищення рівня навчального процесу, взаємодопомоги та обміну досвідом, підписали Меморандум щодо налагодження взаємної співпраці», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу