У Львові відбудеться зустріч представників професійних спільнот

14:32 25 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 28 вересня, з 17.00 до 21.00 великий місійний мультимедійний проект «Я, Ніна» проведе разом з Міжнародним Фондом «Відродження» в «Центрі розвитку громадського здоров’я» Українського католицького університету на вулиці Козельницькій, 2а зустріч представників професійних спільнот – лікарів, представників церкви, громадських діячів, представників влади, представників бізнесу, ЗМІ.

Про це повідомили в середу, 25 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «В межах заходу «За гідне життя до останнього подиху» заплановано низку виступів спікерів на тему паліативної допомоги та дотичні ініціативи. Окремо підніматиметься питання про стан паліативної медицини на Західній Україні».

«Команда проекту «Я, Ніна» проведе фотосесію гостей події для флешмобів у підтримку дітей та людей, що потребують паліативної допомоги, представить свій проект і презентує оновлений тизер повнометражного художнього фільму «Я, Ніна». Модеруватиме захід телеведуча Яніна Соколова, яка скаже вступне слово та поділиться своєю історією боротьби», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу