У Львові відбудеться слухання щодо недопущення забудови

10:10 6 травня 2019 р.


Фото: google.com.ua

У понеділок, 6 травня, о 18.00 у конференц-залі Національного лісотехнічного університету на вулиці Генерала Чупринки (№105) розпочнеться громадське слухання щодо недопущення будівництва багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19, передачу земельної ділянки на баланс міста та відновлення функціонування дошкільного навчального закладу.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Слухання проводиться з ініціативи мешканців».

Реєстрація учасників слухання проводитиметься з 17.30 до 18.00 на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території Львова, щодо якої розглядається питання (Франківський район Львова). Довідкова інформація – у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради».

dailylviv.com

До теми

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу