У Львові відбудеться ротація навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER»

17:45 16 січня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

На базі Навчального центру Військової служби правопорядку у Львові відбувся підготовчий візит представників наступної ротації навчально- тренувальної місії операції «UNIFIER» в Україні.

Про це повідомили в середу, 16 січня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Робоча група зустрілися з керівництвом навчального центру та обговорили актуальні питання підготовки військових правоохоронців Збройних Сил України. Під час спілкування командир навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковник П’єр Леру ознайомив присутніх з керівництвом наступної ротації та відзначив високий рівень змін, що відбулися за невеликий період становлення навчального центру».

«Під час робочого візиту військових правоохоронців з Канади ознайомили з навчальним процесом, методичними матеріалами та навчально-матеріальною базою. На завершення спілкування начальник Навчального центру ВСП, підполковник Олег Керницький, зазначив, що такого рівня розвитку навчальної установи було досягнуто завдяки злагодженій роботі викладацького складу з іноземними партнерами та за підтримки керівництва Головного управління військової служби правопорядку у Збройних Силах України», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу