У Львові відбудеться громадське слухання проекту ДПТ

09:28 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 732


Фото: drive.google.com

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) у районі Хмельницького, Промислової, Равської, Діаманда й Нафтової у Львові триватиме до 1 травня 2019 року.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №931 від 22 серпня 2018 року. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником - ДП ДІПМ «Містопроект».

«Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради. 15 квітня о 18:00 у приміщенні Палацу культури імені Гната Хоткевича на вулиці Кушевича розпочнеться  громадське слухання проекту детального плану території», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 24 червня 2019 р.

У Львові обговорюватимуть проект змін до плану території

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території, обмеженої проспектом Чорновола й вулицями Липинського, Замарстинівською та Хімічною у Львові, триватиме з 25 червня до 25 липня 2019 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 456

17:10 24 червня 2019 р.

На дорозі «Львів-Меденичі» влаштовують розмітку

На щойно відремонтованій ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 «Львів-Пустомити-Меденичі» в Щирці влаштовують горизонтальну дорожню розмітку.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 603

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу