У Львові відбудеться громадське обговорення проекту змін до ДПТ

10:30 25 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 25 вересня, о 18:00 у приміщенні Франківської районної адміністрації Львова на вулиці Генерала Чупринки (№85) розпочнеться громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Янева, Стрийської, Володимира Великого й залізничної колії.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що проект внесення змін до детального плану території у межах вулиць Янева, Стрийської, Володимира Великого й залізничної колії. оприлюднено в рубриці «Проекти детальних планів територій» на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто».

«Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 352 від 12 квітня 2019 року. Замовником проекту внесення змін до детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради», – поінформували також у ЛМР.

«Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 13 жовтня 2019 року. Письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 13 жовтня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку departmentofarchitecture. lviv@gmail.com», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу