У Львові вчаділи 129 людей

11:20 26 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівська міська рада закликає дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням і не легковажити своїм здоров’ям та життям.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 26 грудня, що цього року у Львові трапився 61 випадок отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 129 людей (у тому числі –  40 дітей). На жаль, восьмеро людей загинуло.

Майже усі випадки (58 з 61) трапились через провину мешканців – неуважність, герметичність вікон, вхідних дверей і відсутність при цьому провітрювачів, недотримання елементарних правил безпеки. Фахівці вкотре наголошують, що основна вимога, щоб не сталося біди, – це притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Як інформував «ЩЛ», 25 грудня в квартирі будинку №9 на вулиці Литвиненка у Львові отруїлися чадним газом троє людей особи, у тому числі – дитина 2014 року народження.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу