У Львові будуть зміни в русі громадського транспорту

17:48 5 червня 2019 р.

У неділю, 9 червня, та частково у суботу, 8 червня, у зв’язку з проведенням третього Львівського півмарафону, буде обмежений рух транспорту у центральній частині міста, через що зміняться маршрути громадського транспорту.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради. Очільник управління транспорту ЛМР Олег Партика розповів: «Через проведення заходу буде змінену рух низки маршрутів. Частина маршруток, трамваїв і тролейбусів взагалі не буде курсувати до 14.00, для частини буде змінена схема руху. Детальна інформація є на сайті Львівської міської ради та сторінках у «Facebook» речників міста. Окрім того інформація буде розміщена у самих автобусах, трамваях і тролейбусах».

«У суботу 8 червня 2019 року зі 7.00 буде припинено рух тролейбусів маршруту №13 центральною частиною Львова. Тролейбус №13 курсуватиме за маршрутом «ТЦ «Форум» – вулиця Грінченка», – поінформували також у міськраді.

«Трамваї №1, №2, №3, №4, №6, №7 та №9 розпочнуть курсувати в неділю, 9 червня, з 13.00 за своїми напрямками. 9 червня, відбудуться змінити в русі трамвайного маршруту №8, який зі 7.00 до 13.30 курсуватиме за маршрутом «Академія мистецтв – вулиця Вернадського», – розповіли також у міськраді.

«9 червня тролейбуси №2, №7, №9, №11, №12, №13 та №24 розпочнуть курсувати з 13.00. У першузміну ці тролейбуси не курсуватимуть. Лише тролейбуси маршруту №3 курсуватимуть у звичайному режимі по плану вихідного дня», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу