У Львові в громадському транспорті виявили 90 пасажирів без масок і за це склали один протокол на водія

17:31 3 липня 2020 р.

Фото до новини

За минулу добу, 2 липня, було обстежено 360 транспортних засобів: 131 автобус та 229 трамваїв і тролейбусів, інформують у ЛМР.

У Львові триває карантин і з огляду на зростання кількості інфікованих у місті створені мобільні групи, які перевіряють дотримання карантинних заходів. Зокрема, за участю представників патрульної поліції, Укртрансбезпеки, управління транспорту ЛМР та моніторингових груп ЛКП «Львівелектротранс» проводиться перевірка дотримання карантинних обмежень у громадському транспорті.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, за минулу добу, 2 липня, було обстежено 360 транспортних засобів — 131 автобус та 229 одиниць електротранспорту (трамваї і тролейбуси). Під час перевірки було зафіксовано 329 стоячих пасажирів та 90 пасажирів без масок, на одного водія складено протокол.

Нагадаємо, якщо у транспортному засобі виявлять стоячих пасажирів, або відсутні засоби індивідуального захисту чи у пасажирів чи у водія, поліція складає акт про вчинення адміністративного правопорушення, що може загрожувати штрафом в розмірі від 17 до 34 тис грн для водія, і від 34 до 170 тис грн для перевізника.

Про це повідомила пресслужба  ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів