У Львові уникли небезпеки під час ремонту вулиці Замарстинівської, – ЛМР

15:45 21 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді запевнили: «Ремонт вулиці Замарстинівської триває відповідно до графіку».

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відкрити частину дороги для проїзду планують до кінця року. ЛМР проведе роботи з укріплення фундаментів будинків на вулиці Замарстинівській, де виникли проблеми під час ремонту дороги».

Міський голова Львова Андрій Садовий уточнив: «Ми говорили з підрядною організацією, із заступницею міського голови – щодо площі Двірцевій я не бачу проблемних питань, щодо  вулиці Замарстинівській – ті питання, які там виникають, вирішуємо в робочому порядку. До кінця року вулиця Замарстинівська має бути відкрита для проїзду в тій частині, де ведуться роботи».

Андрій Садовий також зазначив: «Ми знайшли порозуміння, ми мешканців відселяємо, робимо укріплення фундаментів, проблем нема. Мешканцям дають тимчасове житло, для них орендує місто помешкання на той час, поки буде тривати підсилення будинків. Вулиця Замарстинівська – це дуже складний проект, бо були плавуни, була небезпека, що будинки не витримають, щодо самого проекту велись постійні дискусії. Але все погане вже за нами. Ми йдемо вперед».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу