У Львові тимчасово відселять мешканців аварійного будинку | Новини Львова

У Львові тимчасово відселять мешканців аварійного будинку

11:20 11 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив граничні суми на оренду житла та матеріальну допомогу мешканцям будинку №2 на вулиці Хімічній.

Про це повідомили в понеділок, 11 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР було прийнято рішення «Про тимчасове відселення мешканців в будинку №2 на вулиці Хімічна у Львові». Як доповів Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства ЛМР, цим рішенням пропонується встановити граничні суми на оплату оренди житла, а також граничні суми на матеріальну допомогу.

«1 листопада виконавчий комітет прийняв рішення «Про затвердження порядку оренди житла або надання матеріальної допомоги для тимчасового проживання мешканцям під час проведення першочергових протиаварійних робіт капітального ремонту будинку № 2 на вулиці Хімічній». Відповідно мешканцям будинку на вул. Хімічна, 2 пропонується два варіанти на відселення – або оренда житла, або матеріальна допомога на тимчасове проживання під час ремонтних робіт», – поінформували також у ЛМР.

В.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець прокоментував: «Мешканці знають, що їх мають відселити. З ними неодноразово проводилися зустрічі. Для цього ми затвердили процедуру, відповідно до чинного законодавства. Відселення відбуватиметься шляхом укладення договорів оренди з відповідними орендодавцями житла, або мешканці самі відселяються, а ми виплачуємо їм матеріальну допомогу. Домівки вже шукали. Для цього місто найняло ріелторську фірму, яка спільно з мешканцями шукала житло. Беремо середньоринкові ціни, які підтверджені документами.

Олександр Одинець також розповів: «За час відселення першочергово будуть проведені протиаварійні ремонтні роботи у будинку щодо стримання руйнування фасадної стіни, укріплення фундаменту, стяжка стін, а тоді капітальний ремонт. Упродовж восьми місяців плануємо завершити усі роботи, щоб люди могли повернутися у свої домівки. Місто робить все можливе, щоб цей період був максимально комфортний».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:52 2 липня 2020 р.

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Сьогодні на зустрічі з мешканцями щодо плану розвитку мікрорайону «Під Голоском», головний архітектор міста Антон Коломєйцев представив результати детального моніторингу території.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Чехії та Польщі - найменше безробітних серед країн ЄС

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу