У Львові тривають Дні цивільного захисту

11:55 28 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України

Рятувальники сподіваються, що отримані студентами й педагогами теоретичні і практичні знання стануть у нагоді та допоможуть врятувати не одне життя

У четвер, 27 квітня у відокремленому структурному підрозділі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» фахівці Сихівського районного відділу ГУ ДСНС у Львівській області спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели показовий День цивільного захисту. До участі у ньому також долучилися керівники та педагогічний склад освітнього закладу.

Згідно з планом проведення, День цивільного захисту розпочався з виступу керівника коледжу, який подякував усім присутнім за організацію такого заходу. Крім того, з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, він нагадав усім присутнім про страшні наслідки цієї трагедії та неоціненну роль рятувальників у приборканні вогняної стихії.

Учасники заходу розповідали студентам та педагогічному складу коледжу про важливі аспекти цивільного захисту у навчальних закладах та практичного впровадження цих вимог в освітньому процесі. У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України дійшли висновку, що практичні тренування були організовані та проведені на високому рівні 

Найочікуванішим елементом навчань стали практичні заняття з евакуації для студентів та викладачів  за сигналом «Увага всім!». Усі, хто знаходились в приміщенні коледжу, мали оперативно його покинути.  

Крім того, фахівці ДСНС продемонстрували, як користуватися вогнегасником. З його допомогою вдалося ліквідувати умовну пожежу у подвір’ї навчального закладу.

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також опублікували фоторепортаж з місця події й запевнили: «Високий рівень підготовки і знань продемонстрували студенти та педагоги. Рятувальники сподіваються, що отримані теоретичні і практичні знання стануть у нагоді та допоможуть врятувати не одне життя».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу