У Львові триває опитування городян про транспортні проблеми міста

09:40 5 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, за результатами дослідження громадської думки буде встановлена різноманітна кількість показників, на основі яких оновлюватиметься транспортна модель міста у програмному середовищі VISUM.

У прес-службі міської ради повідомили у середу «Щоденному Львову», що ЛКП «Львівавтодор» продовжує проводити анкетне опитування мешканців міста та його околиць щодо їх транспортної поведінки. У повідомленні також конкретизують:

«Як зазначають у ЛКП «Львівавтодор», в опитуванні уже взяли участь майже 1000 мешканців міста та його околиць. Найактивнішими учасниками опитування є особи вікових груп  від 18 до 23 років та від 24 до 29 років (60% від загальної кількості), які проживають у Сихівському та Шевченківському районах міста (40% від загальної кількості). 

Графічні результати:

 «За результатами проведеного опитування буде встановлена різноманітна кількість показників, на основі яких оновлюватиметься транспортна модель міста у програмному середовищі VISUM. Транспортна модель у цьому середовищі - це велика база даних про те, хто, куди, яким видом транспорту та яким шляхом або маршрутом здійснює поїздки у місті впродовж дня.

За допомогою транспортної моделі та її даних є можливим оцінювати зміни транспортних та пасажирських потоків при впровадженні тих чи інших заходів дорожньо-транспортної інфраструктури і аналізувати різні сценарії їх розвитку. Наприклад: будівництво нової вулиці або розв’язки, зміна схем організації руху, встановлення світлофорних об’єктів на перехрестях, перекриття вулиць на ремонтні роботи, зміна маршрутів громадського транспорту (автобус, тролейбус, трамвай) або додавання нових, зміна інтервалу руху на маршрутах тощо.

У транспортній моделі Львова інтегровані усі міські види транспорту (приватні автомобілі, автобус, тролейбус, трамвай, велосипед та рух пішки), що дає змогу при зміні параметрів одного з них визначати взаємовплив на усі інші», - зазначає Роман Зубачик, інженер відділу організації безпеки дорожнього руху ЛКП «Львівавтодор».

Опитування такого типу часто проводяться у містах країн центральної Європи, зокрема у Німеччині. У Львові такі опитування проводяться вперше, і місто є першим серед міст України, де вони проводяться на офіційному рівні.

Опитування можна пройти тут: http://bit.ly/mobilityQuestionnaire».

dailylviv.com

До теми

22:04 8 травня 2021 р.

Поїздки в ЄС: названо терміни запуску COVID-паспортів

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен назвала терміни запуску системи сертифікатів про вакцинацію від коронавірусної інфекції. Система може заробити в Євросоюзі вже в червні.

Рубрика: Ситуації

21:39 8 травня 2021 р.

70 ретроавтомобілів проїхали Львівщиною 140 кілометрів (фото, відео)

70 автомобілів, яким більше 30 років, проїхали дорогами Львівщини. Протяжність маршруту 140 кілометрів. На ретропробіг з'їхалися екіпажі не лише з Львіщини, але й інших областей України, зокрема, Волині, Рівненщини, Київщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу