У Львові створили робочу групу для врегулювання конфлікту

12:00 13 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету заслухали інформацію щодо врегулювання питань щодо будівництва ДНЗ на вулиці Тернопільській, 21.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відтак, дано доручення виконкому провести спільну зустріч членів робочої групи, керівника району та представників мешканців і власника, щоб фіналізувати рішення та надати більше інформації мешканцям. Виконання цього доручення на контроль візьме директор департаменту містобудування».

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський доповів на засіданні виконавчого комітету: «У процесі будівництва на вулиці Тернопільській, 21 виник громадський конфлікт і мешканці були проти створення садка у цій ділянці. Відтак, ми працювали з мешканцями, зробили ескіз двору з реконструкцією. Є згода з забудовником, який взяв ескізний проект і пішов робити робочий проект. Згоду усно задекларував. Власник зараз у відпустці, тому він не може бути присутнім фізично. Щодо садка, то розглядається можливість розширення садка, який є зі сторони вулиці Буйка».

«Відтак, головуючий на засіданні виконавчого комітет  заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків запропонував дати доручення виконавчого комітету, коли власник повернеться з відпустки, провести зустріч робочої групи, керівника району та представників мешканців і власника, щоб фіналізувати рішення та надати більше інформації мешканцям. Виконання цього доручення на контроль візьме директор департаменту містобудування», – поінформували також у міськраді.

«Для врегулювання питання щодо будівництва ДНЗ на вулиці Тернопільській, 21, було прийнято рішення створити робочу групу, яка б напрацювала заходи, щоб вирішити ситуацію із цим будівництвом. Станом на зараз будівельні роботи на цій ділянці припинені, надалі там планують облаштувати громадський простір», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 26 лютого 2020 р.

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення автівок водій і пасажирка

У середу, 26 лютого, о 07:10 до Служби порятунку «101» надійшло від чергового лікаря швидкої допомоги повідомлення, що на трасі «Київ-Чоп» в селі Конюхів на Стрийщині зіткнулися автомобілі «Ford Focus» і «ВМВ Х3».

Рубрика: Ситуації