У Львові створили робочу групу для врегулювання конфлікту

12:00 13 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету заслухали інформацію щодо врегулювання питань щодо будівництва ДНЗ на вулиці Тернопільській, 21.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відтак, дано доручення виконкому провести спільну зустріч членів робочої групи, керівника району та представників мешканців і власника, щоб фіналізувати рішення та надати більше інформації мешканцям. Виконання цього доручення на контроль візьме директор департаменту містобудування».

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський доповів на засіданні виконавчого комітету: «У процесі будівництва на вулиці Тернопільській, 21 виник громадський конфлікт і мешканці були проти створення садка у цій ділянці. Відтак, ми працювали з мешканцями, зробили ескіз двору з реконструкцією. Є згода з забудовником, який взяв ескізний проект і пішов робити робочий проект. Згоду усно задекларував. Власник зараз у відпустці, тому він не може бути присутнім фізично. Щодо садка, то розглядається можливість розширення садка, який є зі сторони вулиці Буйка».

«Відтак, головуючий на засіданні виконавчого комітет  заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків запропонував дати доручення виконавчого комітету, коли власник повернеться з відпустки, провести зустріч робочої групи, керівника району та представників мешканців і власника, щоб фіналізувати рішення та надати більше інформації мешканцям. Виконання цього доручення на контроль візьме директор департаменту містобудування», – поінформували також у міськраді.

«Для врегулювання питання щодо будівництва ДНЗ на вулиці Тернопільській, 21, було прийнято рішення створити робочу групу, яка б напрацювала заходи, щоб вирішити ситуацію із цим будівництвом. Станом на зараз будівельні роботи на цій ділянці припинені, надалі там планують облаштувати громадський простір», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу