У Львові створили робочу групу для врегулювання конфлікту

12:00 13 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету заслухали інформацію щодо врегулювання питань щодо будівництва ДНЗ на вулиці Тернопільській, 21.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відтак, дано доручення виконкому провести спільну зустріч членів робочої групи, керівника району та представників мешканців і власника, щоб фіналізувати рішення та надати більше інформації мешканцям. Виконання цього доручення на контроль візьме директор департаменту містобудування».

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський доповів на засіданні виконавчого комітету: «У процесі будівництва на вулиці Тернопільській, 21 виник громадський конфлікт і мешканці були проти створення садка у цій ділянці. Відтак, ми працювали з мешканцями, зробили ескіз двору з реконструкцією. Є згода з забудовником, який взяв ескізний проект і пішов робити робочий проект. Згоду усно задекларував. Власник зараз у відпустці, тому він не може бути присутнім фізично. Щодо садка, то розглядається можливість розширення садка, який є зі сторони вулиці Буйка».

«Відтак, головуючий на засіданні виконавчого комітет  заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків запропонував дати доручення виконавчого комітету, коли власник повернеться з відпустки, провести зустріч робочої групи, керівника району та представників мешканців і власника, щоб фіналізувати рішення та надати більше інформації мешканцям. Виконання цього доручення на контроль візьме директор департаменту містобудування», – поінформували також у міськраді.

«Для врегулювання питання щодо будівництва ДНЗ на вулиці Тернопільській, 21, було прийнято рішення створити робочу групу, яка б напрацювала заходи, щоб вирішити ситуацію із цим будівництвом. Станом на зараз будівельні роботи на цій ділянці припинені, надалі там планують облаштувати громадський простір», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу