У Львові створять завдяки ЄС систему швидкого реагування на інформацію про злочини

15:35 11 вересня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

У середу, 11 вересня, у Львові відбулась конференція, присвячена відкриттю проекту міжнародної технічної допомоги «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львові».

Про це повідомили в середу, 11 вересня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли: «Проект реалізується в рамках програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна за фінансування Європейського Союзу. Участь у конференції взяли начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, директор Центру Європейських проектів доктор Лешек Ян Буллер, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, представники поліції Республіки Польща та міжнародних організацій».

«Цей великий інфраструктурний проект надзвичайно важливий не лише для львів’ян – він має стратегічне значення для розвитку західного регіону України та для транскордонної співпраці нашої держави з найближчими сусідами – Республікою Польща та Білоруссю. Але, і це також дуже важливо, – проект наблизить поліцію до людей і переведе її у формат сервісу та надання послуг. Поліція матиме можливість здійснювати цілодобовий контроль за оперативною ситуацією у місті, швидко обробляти та аналізувати інформацію, а значить – ефективно запобігати скоєнню злочинів та розкривати їх, контролювати дорожній рух та багато іншого, корисного для мешканців міста», – зазначив Василь Віконський. 

«Бюджет проекту, затвердженого Європейською Комісією, становить шість мільйонів євро і передбачає завершення будови адміністративної будівлі на вулиці Стрийській у Львові, закупівлю камер відеоспостереження, серверів, системи «розумного офісу», автомобілів, створення автоматизованих робочих місць, аналітичних комплексів контролю за дорожнім рухом та багато іншого», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Основним критерієм оцінки роботи поліції України є довіра громадян. Саме відчуття безпеки є основним очікуванням людей від поліцейських, тому питанням комплексної системи реагування ми приділяємо постійну увагу. Використання в комплексі усіх сил і засобів, які є у правоохоронців, оперативне реагування на злочини та надзвичайні ситуації, забезпечення проведення поліцейських спецоперацій – це все передбачено у цій системі, яка, як ми всі сподіваємось, дасть ефективний результат», – наголосив Олексій Сергєєв.

«Василь Віконський подякував усім учасникам конференції за підтримку проекту та запевнив: «Поліція Львівщини виконає свою частину роботи якісно та без зволікань. Ми зробимо все від нас залежне, щоб втілити цей проект у передбачені терміни, якомога швидше налагодити роботу системи і надавати людям поліцейські послуги оперативно та якісно».

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу