У Львові створено групи взаємопідтримки учасників війни та їх родин

17:23 16 квітня 2015 р.


Фото: molbuk.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізовує проект «Завжди поруч з вами!».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 16 квітня, «Щоденному Львову»:

«Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізовує проект «Завжди поруч з вами!», у рамках якого створені  групи взаємопідтримки, з метою забезпечення якісного дозвілля, психологічного розвантаження, пошуку шляхів подолання депресії та агресії, організація тематичних зустрічей для воїнів, які повернулись із зони АТО, їх дружин та дітей. Виконувач обов’язків директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай розповіла також:

«Створення груп взаємопідтримки є пілотним проектом для Львова. Вперше така кількість небайдужих людей та організацій об’єднують зусилля задля надання моральної допомоги воїнам та членам їх сімей. Метою проведення даних груп є допомога кожного учасника групи самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню  аналізу нових поведінкових навичок і вмінь».

Групи взаємопідтримки за проектом «Завжди поруч з вами!» – своєрідний клуб за участю незначної кількості осіб (6-20), який самостійно визначає напрям своєї діяльності, передбачає активну участь та можливість висловитись кожному учаснику, конфіденційність спілкування, залучення до роботи кваліфікованих спеціалістів. Групи взаємопідтримки діють у кожному районі міста Львова.

Стати учасником групи взаємопідтримки зможе кожен охочий учасник АТО або ж члени його сім’ї, сконтактувавшись із організаторами щоденно з 09.00 до 18.00 за телефонами: 

Відділ соціальної роботи Галицького району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Ліста, 1, кабінет 56. Телефон: 254-60-62.

Відділ соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Виговського, 34, кабінет 421. Телефон: 295-72-93.

Відділ соціальної роботи Личаківського району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Левицького, 67, кабінет 416-417. Телефон: 254-62-62/61.

Відділ соціальної роботи Сихівського району ЛМЦСССДМ: Львів, прлспект Червоної Калини, 66, кабінет 213. Телефон: 254-64-56.

Відділ соціальної роботи Франківського району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Чупринки, 85, кабінет 422-426. Телефон: 235-22-26.

Відділ соціальної роботи Шевченківського району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Липинського, 11, кабінет 418. Телефон: 252-98-06».

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

14:47 9 травня 2021 р.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

Рубрика: Ситуації

12:14 9 травня 2021 р.

Зі Львова до Варшави перевозили тисячі штук тварин, які охороняє Вашингтонська конвенція

Польські прикордонники запобігли контрабанді 14 кілограмів п’явок. На контрольно-пропускному пункті Гребенне представники Прикордонної служби виявили в рейсовому автобусі, що прямував з України до Польщі, мішки, в яких були сховані п’явки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу