У Львові створено групи взаємопідтримки учасників війни та їх родин

17:23 16 квітня 2015 р.


Фото: molbuk.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізовує проект «Завжди поруч з вами!».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 16 квітня, «Щоденному Львову»:

«Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізовує проект «Завжди поруч з вами!», у рамках якого створені  групи взаємопідтримки, з метою забезпечення якісного дозвілля, психологічного розвантаження, пошуку шляхів подолання депресії та агресії, організація тематичних зустрічей для воїнів, які повернулись із зони АТО, їх дружин та дітей. Виконувач обов’язків директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай розповіла також:

«Створення груп взаємопідтримки є пілотним проектом для Львова. Вперше така кількість небайдужих людей та організацій об’єднують зусилля задля надання моральної допомоги воїнам та членам їх сімей. Метою проведення даних груп є допомога кожного учасника групи самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню  аналізу нових поведінкових навичок і вмінь».

Групи взаємопідтримки за проектом «Завжди поруч з вами!» – своєрідний клуб за участю незначної кількості осіб (6-20), який самостійно визначає напрям своєї діяльності, передбачає активну участь та можливість висловитись кожному учаснику, конфіденційність спілкування, залучення до роботи кваліфікованих спеціалістів. Групи взаємопідтримки діють у кожному районі міста Львова.

Стати учасником групи взаємопідтримки зможе кожен охочий учасник АТО або ж члени його сім’ї, сконтактувавшись із організаторами щоденно з 09.00 до 18.00 за телефонами: 

Відділ соціальної роботи Галицького району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Ліста, 1, кабінет 56. Телефон: 254-60-62.

Відділ соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Виговського, 34, кабінет 421. Телефон: 295-72-93.

Відділ соціальної роботи Личаківського району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Левицького, 67, кабінет 416-417. Телефон: 254-62-62/61.

Відділ соціальної роботи Сихівського району ЛМЦСССДМ: Львів, прлспект Червоної Калини, 66, кабінет 213. Телефон: 254-64-56.

Відділ соціальної роботи Франківського району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Чупринки, 85, кабінет 422-426. Телефон: 235-22-26.

Відділ соціальної роботи Шевченківського району ЛМЦСССДМ: Львів, вул. Липинського, 11, кабінет 418. Телефон: 252-98-06».

dailylviv.com

До теми

08:46 25 травня 2022 р.

Три ракети вдарили по двох районах Запоріжжя

У Гуляйполі внаслідок російських артилерійських атак горіли господарські споруди, складські приміщення і транспортувальна стрічка елеватора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу