У Львові стартувала конференція щодо спільного навчання ДСНС України й НАТО

22:40 29 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДСНС

Розпочала роботу плануюча конференція щодо спільного міжнародного навчання ДСНС України та НАТО із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій «Ukraine -2015».

29 червня у Львові розпочала свою роботу плануюча конференція щодо спільного міжнародного навчання Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичного координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації цивільного характеру з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій «Ukraine -2015». Конференція триватиме з 29 червня до 2 липня. Участь у конференції беруть рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представники країн-членів НАТО та партнерів, фахівці Міністерства охорони здоров’я, представники місцевих органів влади Львівської області.

Керівник ЄАКЦРК Гюнтер Бретшнайдер розповів про основні завдання, які заплановані на період проведення конференції. Так,  згідно з програмою конференції учасники обговорять корективи, внесені до основного сценарію, розклад навчань та часові показники, відпрацюють структуру управління навчанням та презентують інструкції щодо проведення навчання «Ukraine -2015».

Під час свого виступу директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Григорій  Марченко зазначив: «Ми раді співпрацювати із нашими колегами з інших країн. Обмін досвідом є важливим елементом для успішної практичної діяльності, та вміння кооперувати сили в умовах ліквідації масштабних загроз. Окрім цього, це важливий крок на шляху до інтеграції нашої служби у міжнародну спільноту рятівників».

Гюнтер Бретшнайдер подякував українцям за організовану зустріч та розповів про основні вправи, які чекатимуть рятувальників під час навчань«Ukraine -2015»: «Основною метою наших тренувань – є відпрацювання навичок оперативного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації різного характеру. Рятувальники усіх країн-членів НАТО вже давно співпрацюють для ліквідації наслідків масштабних небезпечних подій, і ми будемо лише раді залученню українських фахівців до нашої команди».

Конференція та самі міжнародні навчання проводяться в рамках виконання Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2015 рік, з метою подальшого поглиблення співробітництва між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Північноатлантичним альянсом у сфері цивільного захисту населення, відпрацювання порядку взаємодії під час запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру. Про це повідомили сьогодні, 29 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласного управління ДСНС України.

dailylviv.com

До теми

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

17:06 20 жовтня 2021 р.

Пожежа в автосалоні Ніко-Захід: згорів Mitsubishi Pajero (відео)

20 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у Львові на вул. Липинського, 50б в приміщенні гаражу автосалону. За цією адресою розташована фірма Ніко-Захід, яка є офіційним дилером Mitsubishi у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу