У Львові стартувало громадське обговорення детального плану території

18:05 9 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: drive.google.com

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Зеленою, Півколо й Жасминовою у Львові, триватиме до 5 серпня.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Підстава розроблення — рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №614 від 8 червня 2018 року. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДІПМ «Містопроект».

«Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради у рубриці «Місто – Проекти детальних планів території» та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради».17 липня в приміщенні Кінопалацу імені Олександра Довженка на проспекті Червоної Калини, 81 відбудеться громадське слухання проекту детального плану території. Початок – о 18:00», – поінформували також у ЛМР.

«Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 5 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є провідний спеціаліст відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради Ірина Ковалик», – повідомили також у ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини