У Львові стартувала акція «На каву, або Врятуй життя сироти»

12:05 9 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Львів'янам пропонують отриати за благодійний внесок не менше 200 гривень можливість зустрічі за кавою з відомим співаком, політиком, громадським діячем, футболістом чи іншою знаменитою людиною.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 9 листопада, що ЛМБФ «Сестри Даліли» спільно із «PHURDA» розпочинають реалізовувати проект «На каву, або Врятуй життя сироти разом з відомою людиною». Пропонуючи благодійний внесок, людина отримує можливість зустрічі за кавою з відомою особистістю і допомагає врятувати життя дівчинці-сироті, яка потребує трансплантації органу легені-серце. Усіх небайдужих запрошують долучатись до проекту.

Зокрема, проект полягає у тому, що будь-яка людина пропонує благодійний внесок не менше 200 гривень, а отримує можливість зустрічі за кавою з відомим співаком, політиком, громадським діячем, футболістом чи іншою знаменитою людиною. Заявки на участь потрібно подавати за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDdGbbjCmwlklwkUqhemOhG1TFIPJS10dI9c4M5Y3PT3eJqA/viewform

Тойй, хто запропонує найбільшу суму благодійного внеску, буде обраний(на) для зустрічі з відомою людиною. Обраний(на) для зустрічі вносить благодійний внесок, що підтверджується квитанцією або документом, що засвідчує особу.

Зустріч відбуватиметься у ресторані «Дель Песто» («Del Pesto») на вулиці Костюшка, 6 у Львові. Благодійні внески будуть спрямовані для Аліни Дідусенко, яка народилася 11 червня 2000 року, дитини-сироти, яка потребує трансплантації органу серце-легені у Індії, клініка «Global Hospital & Health City». Кошти потрібні на перебування та харчування у Індії, на час до та після трансплантації (подробиці – за посиланням).

РЕКВІЗИТИ:

К/р. 5584242212017413 (довірена особа Фонду – Гулей Андрій Богданович)

в призначенні: для Дідусенко Аліни.

Контактна особа – Андрій Гулей (097 69 38 796).

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини