У Львові списали з балансу місцевих рад 44% будинків

10:45 15 липня 2019 р.


Фото: berdychiv.info

У Львові триває процес списання будинків з балансу місцевих рад.

Про це повідомили в понеділок, 15 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Станом на сьогодні списано 44% будинків».

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк пояснила «Управляючі компанії, з якими мешканці укладають угоди на обслуговування, згідно з чинним законодавством України зобов’язані погоджувати тарифи на обслуговування будинку з мешканцями. Натомість органи місцевого самоврядування не регулюють тарифну політику, адже йдеться про правовідносити між управляючою компанією і мешканцями».

«Коли списується будинок з балансу місцевих рад і визначається управляюча компанія, яка управлятиме цим будинком, то проводяться збори мешканців з управителем. І власне на зборах визначається тариф по якому будуть працювати з мешканцями – визначається розмір квартирної плати, оплата аварійної служби, обслуговування ліфтів тощо. Це все обговорюється і наводяться конкретні цифри, і люди знають, який розмір квартплати буде в майбутньому», – поінформувала також Ірина Маруняк.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу