Сотні людей ходять через колію між вул. Боткіна та вул. Ак. Рудницього: є травмовані

10:03 19 вересня 2021 р.

У Львові через залізничну колію, що з'єднує вул. Боткіна та вул. Академіка Рудницього проходить сотні, можливо, й тисячі людей. Інклюзивний перехід міг би вирішити цю проблему.

Про це у петиції до Львівської міськради написав мешанець Львова Тарас Леськів, пише Dailylviv.com.

- Щодня цей перехід перетинають сотні, а можливо й тисячі людей, зокрема людей старшого віку та велосипедистів, бо поблизу немає альтернативи",- зазначив автор петиції.

За його словами, головна проблема полягає в тому, що спуск зі сторони вул. Боткіна є крутим з гострими каменями та будівельним сміттям.

- При спуску дуже легко послизнутися та покалічитися. Особливо це трапляється у мокру та зимову погоду. Другою частиною проблеми є перетин самої колії — є ризик застрягання кінцівки, оскільки в даному місці колія розгалужується.

У цьому місці є надземний перехід, але ним мало хто користується, оскільки він металевий, слизький у негоду, з високими металевими сходинами, і не менш небезпечний. Також він недоступний для маломобільних груп населення. Тому, практично всі обирають перетинати колію напряму. Знаю особисто декілька людей, які травмувалися на цій ділянці при перетині",- зазначив Тарас Леськів.

Він пропонує спосіб вирішення цієї проблеми: встановити сходи зі сторони вул. Боткіна та плити між коліями для безпечного її переходу.

dailylviv.com

До теми

11:45 25 жовтня 2021 р.

Юрист Козловського хоче забрати у виконкому ЛМР право погоджувати будівництво

Депутат Львівської міської ради від «ЄС» Юрій Ломага звернувся до суду, щоб позбавити виконавчий комітет міської ради можливості видавати містобудівні умови та обмеження.

Рубрика: Ситуації

10:35 25 жовтня 2021 р.

Львів плавно входить в червону зону, - мер

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про динаміку захворюваності на коронавірус у нашому місті та наголосив на можливості переходу Львова до червоної карантинної зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу