У Львові шукають співвласників будівлі жаху

14:05 1 липня 2020 р.

Шевченківська райадміністрація просить мешканців буди обережними і оминати будівлю на вулиці Дашкевича, 29, де розвалюється стіна.

Сьогодні в закинутій приватній будівлі на вул. Дашкевича, 29 стався обвал стіни. Внаслідок обвалу ніхто не постраждав, будівля обгороджена. За інформацією Шевченківської райадміністрації, відомо, що є чотири співвласники будівлі, їх зараз розшукують та зобов’язуватимуть привести будівлю до належного стану.

«Облав стіни виник у двоповерховій приватній будівлі. Будинок закинутий і тривалий час не експлуатується. Від обвалу ніхто не постраждав. Однак будівля межує із житловим будинком, тому аварійну будівлю зараз обгородили сигнальною стрічкою та плануємо обгородити захисними щитами, щоб ніхто не постраждав. Наразі нам відомо, що є 4 співвласники цієї будівлі. Зараз їх розшукуємо і будемо зобов’язувати привести будівлю до належного стану", — розповіла Надія Банах, голова Шевченківської РА.

Шевченківська РА просить мешканців буди обережними і оминати будівлю на вул. Дашкевича, 29.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

До теми

22:03 3 липня 2022 р.

У Дрогобичі, Трускавці, Стебнику, частині сіл Дрогобицького і Стрийського районів сьогодні відімкнуть воду

Унаслідок розгерметизації трубопроводу діаметром 1020 мм на магістральному водогоні “Гірне-Дрогобич” у с. Уличному, Дрогобичводоканал вимушений сьогодні, 3 липня, з 23:00 зупинити водопостачання з водозабору “Гірне” для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу