У Львові щодня евакуйовують на арештмайданчик у середньому по дев’ять автомобілів

15:19 17 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, найчастіше порушення паркування фіксуються в пішохідній зоні центральної частини міста й на вулицях Університетській, Словацького та Січових Стрільців, площах Міцкевича (біля готелю «Жорж») і Галицькій (біля пам’ятника королю Данилу) та проспектах Свободи й Шевченка.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову»:

«У Львові проблему забороненого паркування автомобілів вирішують з допомогою 3 евакуаторів. Найбільше випадків паркування автомобілів у заборонених місцях зафіксовано у центральній частині Львова. В середньому на арештмайданчик евакуйовують по дев’ять машин за день.

«Евакуатори працюють з 9 ранку, щодня забирають  в середньому по дев’ять машин. Ця цифра була би більшою, але арештмайданчик працює лише до 17.00. Наразі в місті постійно працює 3 евакуатори, ремонт ще одного завершується. При цьому ЛКП «Львівавтодор» не вистачає людей, що вантажать автомобіль на евакуатор», – розповів Іван Рибак,  заступник керівника відділу паркування ЛКП «Львівавтодор».

Найчастіше порушення паркування фіксуються в пішохідній зоні центральної частини міста й на вулицях Університетській, Словацького та Січових Стрільців, площах Міцкевича (біля готелю «Жорж») і Галицькій (біля пам’ятника королю Данилу) та проспектах Свободи й Шевченка. Останнім часом збільшилася кількість випадків незаконного паркування на спеціальній смузі для громадського транспорту на проспекті Свободи.  

Досить частими є випадки паркування на велосипедних доріжках та трамвайних коліях в центральній частині міста. Так, в суботу, 15 листопада, було зафіксовано два випадки паркування на велодоріжці на проспекті Свободи.

«На вихідних працює черговий евакуатор, який, за викликом ДАІ, лише може переставити транспортні засоби, що заважають дорожньому руху, інші евакуатори працюють лише по буднях. Проблемою є те, що в багатьох місцях часто немає знаків заборони паркування, хоч вони там і потрібні. Це заважає комісії забрати автомобіль на арештмайданчик», – додав Іван Рибак». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу