У Львові щодня евакуйовують на арештмайданчик у середньому по дев’ять автомобілів

15:19 17 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, найчастіше порушення паркування фіксуються в пішохідній зоні центральної частини міста й на вулицях Університетській, Словацького та Січових Стрільців, площах Міцкевича (біля готелю «Жорж») і Галицькій (біля пам’ятника королю Данилу) та проспектах Свободи й Шевченка.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову»:

«У Львові проблему забороненого паркування автомобілів вирішують з допомогою 3 евакуаторів. Найбільше випадків паркування автомобілів у заборонених місцях зафіксовано у центральній частині Львова. В середньому на арештмайданчик евакуйовують по дев’ять машин за день.

«Евакуатори працюють з 9 ранку, щодня забирають  в середньому по дев’ять машин. Ця цифра була би більшою, але арештмайданчик працює лише до 17.00. Наразі в місті постійно працює 3 евакуатори, ремонт ще одного завершується. При цьому ЛКП «Львівавтодор» не вистачає людей, що вантажать автомобіль на евакуатор», – розповів Іван Рибак,  заступник керівника відділу паркування ЛКП «Львівавтодор».

Найчастіше порушення паркування фіксуються в пішохідній зоні центральної частини міста й на вулицях Університетській, Словацького та Січових Стрільців, площах Міцкевича (біля готелю «Жорж») і Галицькій (біля пам’ятника королю Данилу) та проспектах Свободи й Шевченка. Останнім часом збільшилася кількість випадків незаконного паркування на спеціальній смузі для громадського транспорту на проспекті Свободи.  

Досить частими є випадки паркування на велосипедних доріжках та трамвайних коліях в центральній частині міста. Так, в суботу, 15 листопада, було зафіксовано два випадки паркування на велодоріжці на проспекті Свободи.

«На вихідних працює черговий евакуатор, який, за викликом ДАІ, лише може переставити транспортні засоби, що заважають дорожньому руху, інші евакуатори працюють лише по буднях. Проблемою є те, що в багатьох місцях часто немає знаків заборони паркування, хоч вони там і потрібні. Це заважає комісії забрати автомобіль на арештмайданчик», – додав Іван Рибак». 

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу