У Львові не готові до опалювального сезону 50 будинків ОСББ і ЖБК

17:30 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР закликають ОСББ, ЖБК та управителів відомчих будинків невідкладно вжити всі необхідні заходи для приведення в належний стан внутрішньо-будинкової системи опалення та підписати відповідний акт готовності.

Про це повідомили на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли: «Таких будинків, станом на 9 жовтня, у Львові було 50.Якщо цього не буде зроблено, то згідно чинного законодавства, у будинки не надаватиметься теплоносій».

«Водночас, у департаменті повідомили, що будинки, які перебувають на обслуговуванні комунальних підприємств, готові до початку опалювального сезону», – поінформували також на порталі «Гарячої лінії міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу