У Львові розширюють веломережу

14:10 13 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На проспекті Чорновола у Львові облаштовують велодоріжки.

Про це повідомили у вівторок, 13 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Львів розширює веломережу. Цього року в місті реалізовують масштабні плани з будівництва велосипедних доріжок. Одним із найбільших проектів є будівництво велодоріжки на проспекті Чорновола, яка дозволить з’єднати центр міста з Брюховичами».

«Проектом, загальна вартість якого становить 36 мільйонів гривень, передбачено облаштування тротуарів, безпечних переходів з тактильною плиткою, паркувальних лотів, встановлення якісного освітлення та облаштування кільця на вулицях Варшавській і Замарстинівській. Наразі виконано понад 60% робіт від передбаченогона цей рік», – поінформували також у міськраді.

Заступник начальника управління-начальник відділу капітального ремонту ЛМР Іван Матківський зазначив: «Ми встановили На проспекті Чорновола тротуари парною стороною від вулиці Липинського до вулиці Варшавської. Наразі там вже провели освітлення і зараз встановлюються світильники. У вересні плануємо заасфальтувати велодоріжки. Також було частково зроблено тротуари від вулиці Варшавської до вулиці Липинського.

«Вартість проекту становить 36 мільйонів. Цьогоріч на виконання проекту із міського бюджету передбачено 10 мільйонів 900 тисяч гривень. Проект передбачений на два роки», – поінформував також Іван Матківський.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 21 листопада 2019 р.

Очільник поліції Львівщини призначив своїм заступником старшого лейтенанта

Очільник поліції Львівщини Василь Віконський представив особовому складу т.в.о. заступника начальника Головного управління поліції у Львівській області – старшого лейтенанта поліції Дмитра Міхальця, а також нового начальника управління кадрового забезпечення Головного управління поліції у Львівській області – підполковника поліції Володимира Жданова.

Рубрика: Ситуації