У Львові розширюють веломережу

14:10 13 серпня 2019 р.

  • 0
  • 465


Фото: city-adm.lviv.ua

На проспекті Чорновола у Львові облаштовують велодоріжки.

Про це повідомили у вівторок, 13 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Львів розширює веломережу. Цього року в місті реалізовують масштабні плани з будівництва велосипедних доріжок. Одним із найбільших проектів є будівництво велодоріжки на проспекті Чорновола, яка дозволить з’єднати центр міста з Брюховичами».

«Проектом, загальна вартість якого становить 36 мільйонів гривень, передбачено облаштування тротуарів, безпечних переходів з тактильною плиткою, паркувальних лотів, встановлення якісного освітлення та облаштування кільця на вулицях Варшавській і Замарстинівській. Наразі виконано понад 60% робіт від передбаченогона цей рік», – поінформували також у міськраді.

Заступник начальника управління-начальник відділу капітального ремонту ЛМР Іван Матківський зазначив: «Ми встановили На проспекті Чорновола тротуари парною стороною від вулиці Липинського до вулиці Варшавської. Наразі там вже провели освітлення і зараз встановлюються світильники. У вересні плануємо заасфальтувати велодоріжки. Також було частково зроблено тротуари від вулиці Варшавської до вулиці Липинського.

«Вартість проекту становить 36 мільйонів. Цьогоріч на виконання проекту із міського бюджету передбачено 10 мільйонів 900 тисяч гривень. Проект передбачений на два роки», – поінформував також Іван Матківський.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 22 серпня 2019 р.

Учасники ООС ліквідували 20 окупантів, – волонтер

Учасники Операції об'єднаних сил на сході України провели найшвидшу й найуспішнішу операцію за час війни, в результаті якої було знищено базу окупантів з військовою технікою.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 162

14:45 22 серпня 2019 р.

У Львові компостуватимуть відходи

У Львові встановлюватимуть спеціальні контейнери для збору «мокрих» – харчових та зелених – відходів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 177