У Львові розшукують водія, який викинув шини

15:15 30 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: lv.npu.gov.ua

Львівська міська рада розшукує водія автомобіля з номером ВС5582ВМ, який викинув старі шини біля підземного контейнерного майданчика для змішаних відходів на вулиці Ранковій, 49.

Про це, як повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, розповів заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак, котрий також нагадав: «З метою впровадження Європейських стандартів поводження з ТПВ, Львівська міська рада відкрила два майданчики для прийому великогабаритних та негабаритних відходів на вулиці Жовківська, 18 та вулиці Льва, 4а. На цих майданчиках мешканці Львова можуть безоплатно здати старі меблі, електроніку, шини, дрібне будівельне сміття тощо, які потім ЛКП «Львівспецкомунтранс» скерує на утилізацію».

Сергій Бабак також розповів: «Ми доклали великих зусиль, аби в місті замість відкритих майданчиків почали з'являтися сучасні майданчики з підземними контейнерами. Тому особливо прикро, коли дехто вважає, що загальні правила його не стосуються, і він може викидати відходи там, де йому заманеться».
«23 вересня було відкрито новий майданчик з підземними контейнерами на вулиці Ранковій. А вже 26 вересня відеокамери зафіксували, як водій машини викидає старі шини прямо біля підземних контейнерів», – повідомив також Сергій Бабак.

Заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак також зазначив: «Просимо всіх, хто впізнав водія машини ВС5582ВМ, або випадково його побачить, передати, що на нього чекають у департаменті з питань поводження з відходами на вулиці Жовківській, 18 (телефон – 297-55-49). Готові надати водієві персональну консультацію щодо правил поводження з відходами у Львові».

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу