У Львові розпочався семінар з контролю над ЗСУ

16:48 25 жовтня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У четвер, 25 жовтня, у Львові розпочався семінар з демократичного цивільного контролю над ЗСУ за участю експертів ОБСЄ, представників Генштабу ЗСУ та Міністерства оборони України, а також громадських організацій і військовослужбовців офіцерського та сержантського складу, які представили різні види ЗСУ.

Про це повідомили в четвер, 25 жовтня, в прес-службі Міністерства оборони України, де також поінформували: «Експерт ОБСЄ Леонід Поляков розповів про демократичний цивільний контроль над Збройними Силами України, зокрема – про його суть та переваги. Крім того, слухачі мали можливість ознайомитися з законодавчою базою контролю».

«У рамках заходу, експерти розповіли присутнім про права і свободи  дотримання прав військовослужбовців під час особливого періоду. Завтра на семінарі будуть розглянуті питання гендерної рівності. Семінар триватиме дві доби», – поінформували також у прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу