У Львові розпочався регіональний семінар ОБСЄ

15:30 28 жовтня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

У Львові розпочав роботу регіональний семінар ОБСЄ щодо демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України.

Про це повідомили в понеділок, 28 жовтня, у міністерстві оборони України, де також розповіли: «Регіональний семінар ОБСЄ у Львові став продовженням спільної роботи міністерства оборони України та Організації з безпеки та співробітництва в Європі щодо підвищення рівня обізнаності військовослужбовців із їхніми правами та свободами та ключовими напрямками демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України. Подібні тренінги відбулись у Києві, Дніпрі та Одесі».

«Цього разу слухачами семінару стали військовослужбовці львівського гарнізону, зокрема – 80-го окремого аеромобільного полку, повітряного командування «Захід», регіонального підрозділу Військової служби правопорядку, курсанти та офіцери Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного», – поінформували також у міністерстві оборони.

Менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий зазначив: «Семінар проходитиме впродовж двох днів. Перший день нашої роботи буде присвячений правам військовослужбовців. Другий – ключовим питанням гендерної політики в секторі безпеки та оборони, а також взаємодії Збройних Сил України з громадським суспільством»

«Під час семінару заплановані виступи представників Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, національних експертів, а також представників громадських організацій. Серед тем, яких торкнуться виступаючі, будуть

«Демократичний цивільний контроль над Збройними Силами України», «Законодавча база для прав та свобод військовослужбовців», «Дотримання та реалізація прав і свобод військовослужбовців під час особливого періоду в державі», «Напрями розвитку гендерної політики у ЗС України», «Практичні переваги для Збройних Сил від взаємодії з громадянським суспільством» тощо. Завершиться семінар анкетуванням для його учасників, основу якого складуть запитання, які власне розглядатимуться на тренінгу», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

12:18 1 серпня 2021 р.

На Львівщині перекинувся MAN: рятувальники застосували повітряно-пінну подушку

31 липня поблизу села Тростянець Стрийського району на автодорозі «Київ-Чоп» відбулось зіткнення великовантажного атомобіля «Scania» з напівпричепом та великовантажного автомобіля «MAN» з напівпричепом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу