У Львові розпочався черговий курс підготовки військових правоохоронців

17:00 17 вересня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

На базі навчального центру Військової служби правопорядку Збройних Сил України у Львові розпочався черговий курс з підготовки військових правоохоронців за навчальною програмою «Базовий курс військового поліцейського».

Про це повідомили в понеділок, 17 вересня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Впродовж трьох місяців понад 50 військовослужбовців з підрозділів та військових частин ВСП під керівництвом досвідчених інструкторів здобуватимуть професійні навички за програмами, адаптованими до стандартів НАТО з підготовки військових поліцейських. Перший навчальний модуль «Застосування сили» проводять інструктори навчального центру, а вже наступний – «Поліційні операції» –викладатимуть інструктори з Республіки Литва».

«Крім того, упродовж курсу досвід роботи військового поліцейського передаватимуть військові поліцейські з Данії, Канади, Польщі та Великої Британії. Разом із цим, у рамках обміну досвідом та розвитку сержантського корпусу Збройних Сил України, з робочим візитом у навчальному центрі перебуває головний старшина навчального центру військової поліції Збройних сил Великої Британії – майстер-сержант Андре Прайс», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу