У Львові розпочалися ще три громадські слухання

17:10 4 червня 2018 р.


Фото: drive.google.com

18, 20 та 22 червня у Львові відбудеться зустрічі з головними архітекторами проектів детальних планів територій.

У Львові розпочалося громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території в районі вулиці Стрийської, кільцевої дороги й проектованої вулиці Вернадського, яке триватиме до 23 червня. 18 червня о 18.00 в актовому залі загальноосвітньої середньої школи №32 розпочнеться зустріч з  головним архітектором цього плану. Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Натомість до 2 липня триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Вітовського, Болгарської й Сахарова. Зустріч з головним архітектором його проекту розпочнеться 20 червня о 18.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради. Про це також повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі проїзду Автобудівельників (Рясне-2) теж триватиме до 2 липня. Зустріч з  головним архітектором його проекту розпочнеться у великій сесійній залі Львівської міської ради 22 червня о 17.00. Про це теж повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу