Активісти розпочали у Львові символічний «похорон довіри до правоохоронців»

11:40 11 жовтня 2019 р.


Фото: varta1.com.ua

Кількадесят активістів принесли в п’ятницю, 11 жовтня, до будівлі Головного управління поліції у Львівській області труну.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У п`ятницю відбувається «похорон довіри до правоохоронців». До Головного управління поліції у Львівській області прийшло декілька десятків активістів. Учасники акції принесли під двері Головного управління Націаональної поліції труну та вінки».

«Активісти палять фаєри, вимагають відставки начальника Головного управління поліції у Львівській області Василя Віконського й вирушають колоною до прокуратури», – поінформували також на порталі новин.

«Активісти обіцяли в анонсі пройти похоронною процесією до площі Генерала Григоренка, 3. Символічний похорон, за ствердженням активістів має означати прощання громади Львівщини з довірою та репутацією правоохоронних органів, які очільник поліції Василь Віконський своїми діями «вбив», – розповіли також на порталі новин.

«Процесія вирушить до прокуратури Львівщини через ЛМР та ЛОДА, а на завершення учасники акції передадуть «повітряне звернення» до Президента України», – повідомили також на порталі новин.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу