Активісти розпочали у Львові символічний «похорон довіри до правоохоронців»

11:40 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: varta1.com.ua

Кількадесят активістів принесли в п’ятницю, 11 жовтня, до будівлі Головного управління поліції у Львівській області труну.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У п`ятницю відбувається «похорон довіри до правоохоронців». До Головного управління поліції у Львівській області прийшло декілька десятків активістів. Учасники акції принесли під двері Головного управління Націаональної поліції труну та вінки».

«Активісти палять фаєри, вимагають відставки начальника Головного управління поліції у Львівській області Василя Віконського й вирушають колоною до прокуратури», – поінформували також на порталі новин.

«Активісти обіцяли в анонсі пройти похоронною процесією до площі Генерала Григоренка, 3. Символічний похорон, за ствердженням активістів має означати прощання громади Львівщини з довірою та репутацією правоохоронних органів, які очільник поліції Василь Віконський своїми діями «вбив», – розповіли також на порталі новин.

«Процесія вирушить до прокуратури Львівщини через ЛМР та ЛОДА, а на завершення учасники акції передадуть «повітряне звернення» до Президента України», – повідомили також на порталі новин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації