У Львові розпочали підозрілу забудову

12:20 30 липня 2019 р.

  • 1


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

На сторінці «Гарячої лінії» Львова в соціальній мережі розповіли про незаконну забудову.

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували у вівторок, 30 липня, фоторепортаж і повідомили, що на території студмістечка «Львівської політехніки» між будинками №36 і №38 вулиці Академіка Лазаренка розпочали незаконну забудову, а також розповіли: «Представник забудовника прислав до обурених мешканців виконроба, який надав дивні ксерокопії будгенплану, ксерокопію якогось дозволу, датованого 2017 роком (зараз надворі 2019-й ніби!!!), який надано на будівництво на вулиці Академіка Лазаренка, 42 (яким боком цей дозвіл до нас – невідомо). Невже вони думають, що всі настільки тупі???».

«Увечері приїздила поліція, склали протокол,обіцяно, що забудовник покаже документи вранці. Попередньо не було жодного обговорення з громадою сусідніх будинків,в яких до речі і проживають більшість працівників «Львівської політехніки». На території потенційної забудови є дитяче футбольне поле», – написали також на «Гарячій лінії».

«Будинок №38 на вулиці Академіка Лазаренка (гуртожиток №12) стоїть на краю прірви!!! Там скрізь тріщини. При будь-якому будівництві він просто поїде вниз в прірву», – попередили також на «Гарячій лінії».

dailylviv.com

Коментарі(1)

luba

23:46 30 липня 2019 р.

Відповісти

Там живуть мої знайомі. Від них знаю, що адміністрація НУ "Львівська політехніка", якій належить ця територія ніяк не реагує на спроби невідомих осіб самовільно захопити прибудинкову ділянку, де розташований дитячий майданчик. Це єдине місце, де діточки можуть побігати у пограти у футбол. Як стало відомо, за намірами невідомих забудовників величезна будівля 14 поверхів (300 квартир) повністю закриє доступ сонячного проміння до квартир прилеглих будинків. Один з будинків розташований над обривом, має тріщини, і незаконна будівля мож спричинити йго сповзання і руйнування. А там живуть студенти і їх маленкі діти. Двічі приїздила поліція. Жодних дозвільних документів на будівництво їм не предявили. Чому мовчить адміністрація Національного університету "Львівська політехніка" ????? Чому не реагує Франківська районна адміністрація та міська влада ????? Хто ЗАХИСТИТЬ мешканців Львова від НЕЗАКОННОГО будівництва ?????

До теми

21:30 11 грудня 2019 р.

Тролейбусний маршрут № 22 продовжать

На початку 2020 року тролейбусний маршрут № 22 буде продовжено до автовокзалу, що на вул. Стрийській. Також на маршруті буде повністю оновлено рухомий склад — на цей маршрут вийде перша партія нових тролейбусів «Електрон».

Рубрика: Ситуації

18:00 11 грудня 2019 р.

У Львові представили проєкт забудови

У Львові відбулося в межах рамках громадського обговорення громадське слухання проєкту детального плану території у районі вулиць Соняшникової й Сихівської та залізничної колії.

Рубрика: Ситуації