У Львові розпочали перевіряти на вокзалі підозрілих біженців (відео)

15:00 17 липня 2014 р.

  • 0
  • 2436


Фото: Роман Балук/ZIK


Відео: Західна інформаційна корпорація

Таке нововведення вирішили запровадити, щоб на територію міста під виглядом мирних переселенців не потрапили терористи.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 17 липня, в повідомленні «На Львівському залізничному вокзалі перевіряють підозрілих біженців»:

«На Львівському залізничному вокзалі транспортна міліція, державна міграційна служба та вибухо-технічні групи розпочали перевіряти підозрілих біженців. Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (що будня о 21:00) репортера Роксолани Остап’юк.

Таке нововведення вирішили запровадити у Львові, щоб на територію міста, під виглядом мирних переселенців, не потрапили терористи. Прискіпливу перевірку уже пройшли понад сотня осіб. Серед них виявили двох, які втікали від кримінальної відповідальності.

«Ми перевіряємо переселенців на достовірність документів. Буває, що люди приїжджають з копіями документів. Якщо підтвердиться, що дана особа має певну ціль прибуття до міста, тоді, звичайно, служби діють за своїм планом», – пояснює керівник управління МВС України на Львівській залізниці Володимир Дитюк. Щоб  заспокоїти пасажирів залізниці, правоохоронці кажуть, що зупиняють лише тих, котрі видаються підозрілими».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:40 19 жовтня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 66 ДТП

18 жовтня на автошляхах Львівщини зареєстрували 86 дорожньо-транспортних пригод, дві з яких були з потерпілими - загинула загинув пасажирка й травмувалися отримали двоє водіїв, двоє пасажирів і пішохід.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 366

09:10 19 жовтня 2019 р.

«Львівська залізниця» попередила про зміни в графіку руху потягів

У зв'язку з проведенням колійних ремонтних робіт на перегонах «Батьово-Косино», «Косино-Берегово» та «Львів-Підзамче» зазнає тимчасових змін графік руху приміських поїздів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 372