У Львові розпочали монтаж рейок на Замарстинові

15:48 17 травня 2019 р.

На вулиці Замарстинівській у Львові ремонтують її діляну від вулиці Липинського до вулиці Гайдамацької.

Про це повідомили в п’ятницю, 17 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Станом на зараз прокладено 472 метри водопроводу на ділянці до вулиці Дашкевича. Змонтовано шість залізобетонних колодязів. Після укріплення грунту цементним розчином на ділянці 102 метри розпочалися роботи зі заміни каналізаційного колектора.

«Змонтовано 268 метрів каналізаційної труби. Збудовано 11 нових каналізаційних камер для підключення каналізаційних мереж житлових будинків та 10 дощоприймальних колодязів. На ділянці від будинку №112 до №94 на вулиці Замарстинівській влаштовано піщано-щебеневу та асфальто-бетонну основу під плити трамвайних колій площею 760 квадратних метрів», – поінформували також у ЛМР.

«Змонтовано плити трамвайних колій на ділянці 345 метрів. Влаштовано тротуар площею 600 квадратних метрів. Змонтовано 240 метрів дорожнього бортового каменю. Залито дев’ять фундаментів з анкерами для опор контактної мережі», – розповіли також у ЛМР.

«Розпочався монтаж рейок трамвайних колій. Станом на сьогодні прокладено 225 метрів трамвайної колії. І вже замощено її бруківкою площею 150 квадратних метрів», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу