У Львові розпочали монтаж рейок на Замарстинові | Новини Львова

У Львові розпочали монтаж рейок на Замарстинові

15:48 17 травня 2019 р.

  • 0

На вулиці Замарстинівській у Львові ремонтують її діляну від вулиці Липинського до вулиці Гайдамацької.

Про це повідомили в п’ятницю, 17 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Станом на зараз прокладено 472 метри водопроводу на ділянці до вулиці Дашкевича. Змонтовано шість залізобетонних колодязів. Після укріплення грунту цементним розчином на ділянці 102 метри розпочалися роботи зі заміни каналізаційного колектора.

«Змонтовано 268 метрів каналізаційної труби. Збудовано 11 нових каналізаційних камер для підключення каналізаційних мереж житлових будинків та 10 дощоприймальних колодязів. На ділянці від будинку №112 до №94 на вулиці Замарстинівській влаштовано піщано-щебеневу та асфальто-бетонну основу під плити трамвайних колій площею 760 квадратних метрів», – поінформували також у ЛМР.

«Змонтовано плити трамвайних колій на ділянці 345 метрів. Влаштовано тротуар площею 600 квадратних метрів. Змонтовано 240 метрів дорожнього бортового каменю. Залито дев’ять фундаментів з анкерами для опор контактної мережі», – розповіли також у ЛМР.

«Розпочався монтаж рейок трамвайних колій. Станом на сьогодні прокладено 225 метрів трамвайної колії. І вже замощено її бруківкою площею 150 квадратних метрів», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу