У Львові розпочали капітальний ремонт вулиці Курмановича

16:45 15 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

ТзОВ «Онур» розпочало у вівторок, 15 жовтня, капітальний ремонт вулиці Курмановича.

Про це повідомили у Львівській міськраді. Керівник департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець розповів: «Ремонт вулиці Курмановича дуже важливий. Це фактично єдина вулиця в такому критичному стані. З часів незалежності дорога капітально не ремонтувалася».

«Щоб розпочати роботи нам необхідно було виготовити проектно-кошторисну документацію, пройти державну експертизу, пройти тендерні торги, провести процедуру закупівлі. Переможцем тендеру стало ТзОВ «Онур», – поінформував також Олександр Одинець.

«На капітальний ремонт на ділянці вулиці Курмановича від вулиці Апостола до вулиці Пꞌясецького на цей рік передбачено 18 мільйонів 350 тисяч гривень. Загальна вартість ремонту цієї ділянки, відповідно до укладеного договору з переможцем тендеру, складає 71,5 млн. гривень. Тому об’єкт буде перехідним на наступний рік, але цього року плануємо повністю завершити дорожнє покриття з першим шаром асфальту. А наступного року покладемо фінальний шар асфальту, облаштуємо пішохідну зону, велодоріжку, освітлення і озеленення», – повідомив також Олександр Одинець.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації