У Львові розпочалося визначення кращих проектів громадського бюджету

10:28 1 листопада 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 1 листопада, розпочалося голосування за визначення найкращих проектів громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2019 році.

Про це повідомили в четвер, 1 листопада, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Голосування триватиме до 15 листопада. Проголосувати можуть ті, хто досягли 16-річного віку й зареєстровані у Львові або працюють у Львові (підтверджується довідкою з місця праці), навчаються у Львові (підтверджується студентським квитком), володіють об’єктами нерухомості у Львові (підтверджується копією витягу на право власності), народжені у Львові (підтверджується паспортом)».

«Мешканці, які зареєстровані у Львові та які користуються інтернет-банкінгом, можуть проголосувати на сайтах «lviv.pb.org.ua» і «gb.city-adm.lviv.ua», в мобільному додатку «Приват 24» та в терміналах самообслуговування «Приватбанку». За громадський бюджет можна проголосувати у Центрах надання адміністративних послуг, прийшовши з паспортом та (при потребі) з підтверджуючим документом у ЦНАП Галицького району на площі Ринок (№1), ЦНАП Личаківського району на вулиці Костя Левицького (№67), ЦНАП Залізничного району на вулиці Виговського (№32), ЦНАП Сихівського району на проспекті Червоної Калини (№72а), ЦНАП Шевченківського району на вулиці Хвильового (№14а), ЦНАП Франківського району на вулиці Генерала Чупринки (№85), ЦНАП в мікрорайоні Рясне на вулиці Шевченка (№374)», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

«У відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» відзначають, що метою Громадського бюджету Львова є свідома участь мешканців у визначенні пріоритетних проектів для розвитку міста, а не «колекціонування» голосів за допомогою примусу, оцінок, лотерей, грошових винагород абощо. Тому в процесі інформаційної кампанії просять не використовувати адміністративний ресурс та підкуп виборців, зокрема – у вигляді лотерей чи конкурсів, не змушувати до голосування, тобто – не вимагати у громадян, які взяли участь у процедурі голосування за проекти, інформації про те, за який проект (проекти) вони віддали голоси, зокрема – не вимагати знімків вмісту екрана монітора комп’ютера чи іншого електронного пристрою і не проводити агітацію на території Центрів надання адміністративних послуг. Натомість, заохочують всіляко спілкуватись, презентувати та поширювати інформацію про переваги конкретного проекту серед мешканців мікрорайону та міста загалом», – розповіли також на порталі депутатів ЛМР.

«Про порушення в ході голосування, опис ситуації та докази (фото, аудіо, відео) слід повідомляти електронною поштою за адресою grombudget@gmail.com. Один мешканець може віддати свій голос за один малий проект (до 500 тисяч гривень) і за один великий проект (до трьох мільйонів гривень). Автори за свої проекти голосувати не можуть», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

«На Громадський бюджет 2018 року подали 159 проектів на суму понад 141 млн грн. До голосування допущено 137 проектів – 107 малих і 30 великих. Заступник начальника управління «Секретаріат ради» й начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка закликав львів’ян взяти участь у голосуванні. За його словами, це дасть можливість вплинути не тільки на розподіл коштів міського бюджету, але так само показати свою свідому громадянську позицію і визначити, що саме варто втілити першочергово в нашому місті», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу