У Львові розпочалося ще одне громадське обговорення

17:10 19 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: drive.google.com

У п’ятницю, 19 липня, у Львові розпочалося громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проект внесення змін до детального плану території у району забудови, обмеженої проспектом Червоної Калини й вулицями Угорською, Тернопільською та Луганською

Про це повідомили в п’ятницю, 19 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проект внесення змін до детального плану території у району забудови, обмеженої проспектом Червоної Калини й вулицями Угорською, Тернопільською та Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вулиці Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вулиці Тернопільській) триватиме до 19 серпня 2019 року».

«Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект». Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись  у рубриці «Місто – Проекти детальних планів території» на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради», – поінформували також у міськраді.

«29 липня 2019 року відбудеться громадське слухання згаданого проекту детального плану території у приміщенні у приміщенні ЛКП «Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка», за адресою, проспект Червоної Калини, 81. Початок – о 18:00», – розповіли також у міськраді.

«Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 19 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення», – повідомили також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини