У Львові розпочалося обговорення проекту ДПТ | Новини Львова

У Львові розпочалося обговорення проекту ДПТ

18:00 27 листопада 2019 р.

  • 0
Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка

Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка
Фото: varianty.lviv.ua

У середу, 27 листопада, у Львові розпочалося громадське обговорення проекту детального плану території в районі вулиць Соняшникової й Сихівської та залізничної колії.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що підстава розроблення проєкту детального плану території в районі вулиць Соняшникової й Сихівської та залізничної колії – рішення виконавчого комітету ЛМР №203 від 1 березня 2019 року. Замовником проєкту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП «Львівський Промбудпроект».

Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 27 грудня 2019 року. Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР.

9 грудня 2019 року в приміщенні культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка в будівлі №81 на проспекті Червоної Калини розпочнеться 18:00 год. відбудеться громадське слухання проекту детального плану території.  Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 27 грудня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.

Як інформував «ЩЛ», у Львові відбудеться слухання щодо подорожчання проїзду.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу