У Львові розпочалося обговорення детального плану території | Новини Львова

У Львові розпочалося обговорення детального плану території

17:40 24 травня 2019 р.

  • 0
Личаківська районна адміністрація Львова на вулиці Костя Левицького, 67

Личаківська районна адміністрація Львова на вулиці Костя Левицького, 67
Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 24 травня, розпочалося громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиці Ярославенка у Львові, яке триватиме до 24 червня 2019 року.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Підстава розроблення детального плану території – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №799 від 27 липня 2018 року. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект»

«Громадське слухання проекту детального плану території відбудеться 5 червня 2019 року в актовому залі Личаківської районної адміністрації на вулиці Костя Левицького, 67. Початок – о 18:00», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 4 серпня 2020 р.

Прикордонники не впускатимуть в Україну іноземців без полісу страхування

Держприкордонслужба України чітко дотримується вимог Постанови КМУ № 641 від 22 липня 2020 року щодо встановлення карантинних правил на період з 1 по 31 серпня 2020 року та додатково інформує.

Рубрика: Ситуації

21:34 3 серпня 2020 р.

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Цього тижня у Німеччині можуть запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для всіх мандрівників, які повертаються з країн з підвищеним ризиком зараження. Про це у понеділок, 3 серпня, оголосив міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn).

Рубрика: Ситуації

20:55 3 серпня 2020 р.

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Про це на засіданні «Хаотична забудова у Львові: як цивілізовано вирішити цю проблему?», що відбулося у Львівському пресклубі, повідомив Юрій Романчук, юрист, заступник голови ГО “Закон та порядок”, координатор партії “Голос” у Галицькому районі Львова.

Рубрика: Ситуації