У Львові розпочалося громадське слухання щодо змін до детального плану території

14:00 26 липня 2018 р.


Фото: drive.google.com

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення внесення змін до детального плану території у районі вулиці Липинського у Львові триватиме до 23 серпня 2018 року.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 39, 4 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – дорівнює розрахунковому терміну генерального плану міста. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

«8 серпня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення – актовий зал Шевченківської районної адміністрації (площа Липинського, 11). Початок – о 18.00. Пропозиції можна подавати до 23 серпня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу